Сторінки майстрів Сторінки майстрів

Андріана Куруц – специфічний гончар, вона працює з в'язким матеріалом – виліплює фігурки, що видають звук – окарини (свисткова флейта сферичної форми. Імітує завивання птахів, звірів). Майстриня навчалась в ужгородському коледжі мистецтв на відділі кераміки. За її словами, саму техніку виготовлення окарин та люльок опанувала самостійно.

Перейти до сторінки майстра

 

 

Анна Нечепорко закончила Решетиловский художественный лицей в 2005 году с дипломом мастера по ручной и машинной вышивке. Принимала участие в различных выставках и ярмарках связанных с украинскими вышиванками. Множество работ радуют людей за границей. Имеет художественный подход к  каждому индивидуальному  заказу. 

Перейти до сторінки майстра

 

 

Тетяна Філь – художниця, яка проявляє себе у жанрі народного малярства. Працює над циклом творів присвячених міфо-поетичного світу українського села. Відчуваючи своє національне коріння, майстриня у своїх творах звертається до традиційних витоків народного малярства. В них вона змальовує сцени тісно пов'язанні з рідним краєм та народом, серед якого народилась та зростала.

Перейти до сторінки майстра